IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS 2.4 PLUS Turētājs
IQOS 2.4 PLUS Turētājs
Atpakaļ

Indikators deg sarkanā krāsā vai indikators nedeg vispār

Izmēģini sekojošos soļus:

1. Ja apkārtējā temperatūra ir zema, mēģini sildīt turētāju rokā vismaz vienu minūti.

2. Pārliecinies, ka nenospied turētāja ieslēgšanas pogu pēc tam, kad indikators iededzies baltā krāsā (pēc karsējamās tabakas ievietošanas).

3. Izmanto IQOS tīrīšanas irbuli, lai notīrītu turētāja savienojuma vietu (ierīces apakšdaļu). Pārliecinies, ka savienojuma vieta ir pilnīgi sausa.

4. Pārbaudi, vai portatīvais lādētājs ir ieslēgts (nospied ieslēgšanas / izslēgšanas pogu un pārbaudi, vai portatīvā lādētāja indikatori ieslēdzas), vai tas ir pievienots strāvai*, un pārbaudi, vai tas ir uzlādēts (vismaz divi indikatori baltā krāsā). Ievieto turētāju lādētājā un pagaidi 10 minūtes vai līdz tas ir pilnībā uzlādēts (augšējais indikators baltā krāsā).

* Portatīvā datora USB portiem nav pietiekami daudz enerģijas, lai uzlādētu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

5. Ja iespējams, pārbaudi turētāju citā portatīvajā lādētājā, lai noteiktu, vai problēma ir ar portatīvo lādētāju. Ja redzi, ka ar portatīvo lādētāju ir radusies problēma, lūdzu, atgriezies MANS IQOS lapā, izvēlies portatīvo lādētāju un spied uz  “Indikators nemirgo vai neieslēdzas, kad tiek uzlādēts”. Lai iegūtu iespējamo risinājumu, izpildi visus norādītos problēmas risinājuma soļus.

Vai pēc šīm darbībām turētājs darbojas atbilstoši?