Ierīces SPA -
Pagarini savas IQOS ierīces mūžu.

Veic savam IQOS Ierīces SPA - plašs bezmaksas pakalpojumu klāsts, kas pagarinās Tavas ierīces mūžu un saglabās kvalitāti katrā lietošanas reizē. Izmanto šo piedāvājumu jebkurā IQOS veikalā.

Atrast tuvāko veikalu

Pagarini IQOS akumulatora mūžu, atjaunojot ierīces programmatūru.

IQOS, tāpat kā telefonam vai klēpjdatoram, ir nepieciešams regulāri atjaunot programmatūru, lai ierīce kalpotu veiksmīgi. Atjauno to uz visjaunāko versiju IQOS veikalā - tas pagarinās ierīces akumulatora mūžu un nodrošinās ilgāku ierīces lietošanas pieredzi. Tas aizņems tikai pāris minūtes!

Nodrošini nemainīgu aerosola plūsmu.

Aerosola plūsma ir nozīmīga vienmērīgai lietošanas pieredzei. Lietojot IQOS, Tava ierīce var uzkrāt atlikumus, kas var bloķēt aerosola plūsmu un tas var ietekmēt karsēšanas pieredzi.

Aerosola plūsmas pārbaudē tiek izmērīta aerosola caurlaidība un tiek iztīrīts uzgalis no pārpalikumiem, lai nodrošinātu nevainojamu IQOS lietošanas pieredzi.

Pārbaudi, vai Tavs uzgalis joprojām ir derīgs lietošanai.

Dažreiz Tavu lietošanas pieredzi var ietekmēt netīrs vai vecs uzgalis. Apmeklē jebkuru IQOS veikalu, lai pārbaudītu turētāja uzgali - mēs to iztīrīsim un, ja būs nepieciešams, ieteiksim nākamo labāko soli.

Dažreiz jauns uzgalis var mainīt visu, tāpēc iesakām to mainīt ik pēc 3-6 mēnešiem, lai nodrošinātu labu aerosola plūsumu. Apskati pieejamās krāsas mūsu e-veikalā.

IQOS aksesuāri

Uzlabo ierīces lietošanas pieredzi ar profesionālu tīrīšanu.

Mūsu zinošais personāls ir gatavs profesionāli iztīrīt Tavu ierīci. Tas nodrošina labāku aerosola plūsumu un ierīces lietošanas pieredzi.

Neaizmirsti uzturēt IQOS lietošanas kvalitāti - regulāri tīrot ierīci ar oriģinālajiem tīrīšanas piederumiem: katru dienu ar IQOS tīrītāju un reizi nedēļā ar tīrīšanas irbuļiem.

Tīrīšanas piederumi

Tev ir jautājumi?
Atrodi atbildes BUJ sadaļā.

BUJ

Vai Tev ir kādi jautājumi?

Esam pieejami tuvākajā veikalā vai viena klikšķa attālumā. Izvēlies Tu.

Veikalu meklētājs

Atrodi vietējo IQOS veikalu ar mūsu veikalu meklētāju.

Tālrunis

Zvani mums pa tālruni
800 200 90

E-pasts

Uzraksti e-pastu uz
jaunumi@iqos.lv

Facebook

Nosūti personisku ziņojumu, izmantojot mūsu Facebook lapu