Ierīces SPA -
Pagarini savas IQOS ierīces mūžu.

Veic savam IQOS Ierīces SPA - plašs bezmaksas pakalpojumu klāsts, kas pagarinās Tavas ierīces mūžu un saglabās kvalitāti katrā lietošanas reizē. Izmanto šo piedāvājumu jebkurā IQOS veikalā.

Atrast tuvāko veikalu

Pagarini IQOS akumulatora mūžu, atjaunojot ierīces programmatūru.

IQOS, tāpat kā telefonam vai klēpjdatoram, ir nepieciešams regulāri atjaunot programmatūru, lai ierīce kalpotu veiksmīgi. Atjauno to uz visjaunāko versiju IQOS veikalā - tas pagarinās ierīces akumulatora mūžu un nodrošinās ilgāku ierīces lietošanas pieredzi. Tas aizņems tikai pāris minūtes!

Nodrošini nemainīgu aerosola plūsmu.

Aerosola plūsma ir nozīmīga vienmērīgai lietošanas pieredzei. Lietojot IQOS, Tava ierīce var uzkrāt atlikumus, kas var bloķēt aerosola plūsmu un tas var ietekmēt karsēšanas pieredzi.

Aerosola plūsmas pārbaudē tiek izmērīta aerosola caurlaidība un tiek iztīrīts uzgalis no pārpalikumiem, lai nodrošinātu nevainojamu IQOS lietošanas pieredzi.

Pārbaudi vai Tavs vāciņš joprojām ir piemērots lietošanai.

Dažreiz karsēšanu var ietekmēt netīrs vai nolietojies vāciņš. Vari pārbaudīt turētāja vāciņu jebkurā IQOS veikalā – mēs to notīrīsim un sniegsim papildu padomus par lietošanu.

Reizēm jauns vāciņš var ļoti uzlabot lietošanas pieredzi, tāpēc vienmērīgas aerosola plūsmas nodrošināšanai vāciņu ieteicams mainīt ik pēc 3-6 mēnešiem.

IQOS piederumi

Uzlabo savas IQOS ORIGINALS DUO un agrākas paaudzes ierīču veiktspēju, veicot profesionālu tīrīšanu.

Lai gan mūsu jaunākajai IQOS ILUMA ierīcei nav nepieciešama tīrīšana, tā joprojām ir vajadzīga vecākās paaudzes ierīcēm. Mūsu apmācītie darbinieki ir gatavi profesionāli iztīrīt Tavu IQOS ORIGINALS DUO vai agrākas paaudzes ierīci. Tas nodrošina vienmērīgāku aerosola plūsmu un efektīvāku ierīces darbību.

Neaizmirsti uzturēt IQOS ierīces darbības kvalitāti ikreiz, kad to lieto. Regulāri iztīri ierīci ar oriģinālajiem tīrīšanas rīkiem: katru dienu ar IQOS tīrītāju un reizi nedēļā - ar tīrīšanas irbuļiem.

Tīrīšanas piederumi

Tev ir jautājumi?
Atrodi atbildes BUJ sadaļā.

BUJ

Nepieciešama palīdzība?

Esam gatavi Tev palīdzēt I-V 9:00-20:00 VI-VII 10:00-18:00.

Veikalu meklētāja ikona.

IQOS veikali

Atrodi tuvāko IQOS veikalu.

Tālruņa ikona.

Tālrunis

Zvani mums uz
800 200 90

E-pasta ikona

E-pasts

Sūti mums jautājumu uz e-pastu
jaunumi@iqos.lv

"Patīk" ikona

Facebook

Apmeklē mūsu lapu un sarunājies ar IQOS ekspertu