Pagarini savas IQOS ierīces akumulatora mūžu

Tāpat kā Tu atjauno programmatūru savam viedtālrunim vai citai elektroniskai ierīcei, IQOS ierīces programmatūras atjaunošana nodrošinās veiksmīgu ierīces darbību. 

Mēs pastāvīgi uzlabojam ierīces tehnoloģiju, tāpēc ir svarīgi ik pa laikam atjaunot IQOS programmatūru, lai nodrošinātu veiksmīgu ierīces darbību. 

IQOS programmatūras atjaunošanas priekšrocības

Programmatūras atjaunināšana ir izveidota, lai pagarinātu IQOS ierīces akumulatora mūžu. Ja Tevi interesē, cik ilgi pēc atjaunināšanas spēj darboties IQOS turētājs,- to ietekmē dažādi faktori, piemēram, lietošanas režīms, ierīces iestatījumi, akumulatora vecums un vides apstākļi. Viens, ko esam novērojuši - jo ātrāk pēc ierīces lietošanas uzsākšanas Tu veic atjaunināšanu, jo labāk Tavas IQOS ierīces turētāja akumulatoram. Ja Tu vēl neesi to izdarījis, tad atjaunini IQOS ierīces programmatūru tagad, lai nodrošinātu, ka izmanto jaunāko tehnoloģiju un iegūtu labāko pieredzi.

Kā atjaunināt IQOS programmatūru?

Apmeklē tuvāko IQOS veikalu un mēs pārliecināsimies, vai Tavai IQOS ierīcei ir visjaunākā programmatūra. Ja būs nepieciešama atjaunināšana, tad mēs to izdarīsim pāris minūšu laikā bez maksas.

Atrodi veikalu