karsēšana_visaptveroša_lil_SOLID_ekonomiska_vienkārša

IQOS ierīces un lil SOLID 2.0. Kāda ir atšķirība?

Iepazīsti lil SOLID 2.0 un uzzini atšķirības starp to un IQOS ierīcēm.

Tu droši vien esi jau lietojis, izmēģinājis vai redzējis kādu no IQOS ierīcēm un, iespējams, zini to funkcijas, taču kas jauns Tevi sagaida lil SOLID 2.0? Lai gan abas ierīces idejiski ir līdzīgas (karsē, nevis dedzina tabaku), tās nav vienādas. Tālāk uzzini vairāk par lil SOLID 2.0 ierīci un kā tā atšķiras no IQOS!

Visaptveroša karsēšanas ierīce

Jaunākās IQOS ierīces nodrošina divas secīgas lietošanas reizes bez uzlādes starp tām. lil SOLID 2.0, lai arī kompakts un vienkāršs, nav mazāk jaudīgs. Šī visaptverošā karsēšanas ierīce vienas uzlādes ietvaros nodrošina 3 secīgas un kopumā 25 lietošanas reizes*.

Karsēšanas tehnoloģijas eksperti

Lai nodrošinātu vienmērīgu karsēšanu, abas ierīces tabaku karsē no iekšienes. IQOS izmanto asmeni, savukārt lil SOLID 2.0 to pašu rezultātu sasniedz ar adatas veida karsēšanas tehnoloģiju – tas ļauj karstumu koncentrēt tikai tabakas vienības iekšienē, tādējādi tajā nodrošinot vienmērīgu temperatūru. Pateicoties tam, ka tabaka netiek dedzināta, abas ierīces izdala vidēji par 95% mazāk kaitīgu ķīmisko vielu, salīdzinot ar cigaretēm.* Tas nenozīmē riska samazinājumu par 95%.

Jauns tīrīšanas veids

IQOS ierīces pēc katra 20. karsēšanas cikla jātīra ar tīrītāju un tīrīšanas irbuļiem. Arī lil SOLID 2.0 tikpat regulāri jātīra, izmantojot duālo tīrītāju, kam ir divas puses – tīrīšanas slotiņa un tīrīšanas birstīte. Papildus tam, ik pa laikam iespējams izmantot vēl vienu tīrīšanas veidu – ar karstumu. Ātri nospied pogu 5 reizes un ļauj ierīcei pašai sevi iztīrīt. Tas aizņems vien dažas sekundes!

Uzzini vairāk par to, kā pareizi lietot, iztīrīt un uzlādēt lil SOLID 2.0 šajos noderīgajos video.

Kā rīkoties pēc lietošanas?

Te nāk jauns “pagrieziens” – lil SOLID 2.0 patiesībā diezgan atšķiras tajā, kā pēc lietošanas jāizņem tabakas vienība. Tev tā jāpagriež vismaz 3 reizes vienā virzienā un tikai tad vari to izņemt no ierīces. Ja tabakas vienību izņemsi uzreiz, tas ierīcē atstās tabakas atlikumus. Pretstatā tam, pēc IQOS ierīču lietošanas tabakas vienība ir jāizņem uzreiz, bez pagriešanas, lai nebojātu karsēšanas asmeni.

Gudri, izturīgi un ergonomiski

Gan IQOS, gan lil SOLID 2.0 ir gudri katrs savā veidā, taču pēdējais no minētajiem ievieš ko jaunu – miega režīmu. Ja Tavs lil SOLID 2.0 dažas dienas nav lietots, tam jaudas taupīšanas nolūkos ieslēdzas miega režīms. Kad vēlēsies ierīci lietot, vari to vienkārši “pamodināt”, nospiežot un 2 sekundes turot pogu.

Gatavs sākt savu piedzīvojumu ar lil SOLID 2.0? Iegādājies to šeit!

 

*Atkarīgs no baterijas nolietojuma un lietošanas paradumiem.

**Avots: Vidējais kaitīgo ķīmisko vielu samazinājums (izņemot nikotīnu), salīdzinājumā ar izpētes cigaretes dūmiem. Vairāk svarīgas informācijas meklē IQOS.com