Apmaiņas programma: nomaini savu esošo ierīci uz jaunu!

Apmaiņas programma piedāvā iespēju iemainīt jebkuru lietotu IQOS ierīci pret jaunu ar 10 EUR atlaidi. Izmanto Apmaiņas programmas priekšrocības, lai iegūtu jaunāko IQOS par izdevīgāku cenu un veicinātu ilgtspējīgu patēriņu.

Programmas ietvaros tu vari iegādāties ar 10 EUR atlaidi IQOS ORIGINALS DUO vai IQOS 3 DUO.

IQOS atbalsta atbildīgu pieeju patēriņam

Atbildīga patēriņa tēma kļūst arvien aktuālāka visā pasaulē. Klimata pārmaiņas un vides pētījumu rezultāti mudina mūs pārdomāt savus paradumus un meklēt jaunus veidus, kā patērēt atbildīgi. IQOS Apmaiņas programma sniedz iespēju atbalstīt atbildīgu patēriņu: visas atgrieztās IQOS ierīces tiks pārstrādātas vai izmantotas ilgtspējīgā veidā. Visas IQOS ierīces iespējams arī nodot jebkurā IQOS veikalā Latvijā - mēs apņemamies tās iznīcināt vai pārstrādāt, respektējot vidi.

 

Apmaiņas programma: kāda ir atlaide IQOS ierīcēm?

Katras reģistrētas IQOS ierīces īpašnieki var izmantot Apmaiņas programmas priekšrocības mūsu e-veikalā, neatkarīgi no pašlaik izmantotā modeļa. Īpašā IQOS ierīces cena nav atkarīga no atgrieztās IQOS ierīces stāvokļa: 10 EUR atlaide jaunai ierīcei tiek piemērota, atgriežot arī ierīces, kas vairs nestrādā.

PIRKT TAGAD

 

Svarīgi! Iepazīsties ar Apmaiņas programmas būtiskākajām detaļām

  • Pasūtot IQOS ORIGINALS DUO vai IQOS 3 DUO ierīci Apmaiņas programmas ietvaros, saņemsi pilnīgi jaunu ierīci – kastītē un ar visiem nepieciešamajiem aksesuāriem, lai lietotu ierīci. 

  • Pasūtījuma saņemšanas vai izņemšanas laikā Tev būs jāatgriež abas savas vecās ierīces daļas (IQOS 2.4, IQOS 2.4 Plus vai IQOS 3 vai IQOS 3 DUO portatīvais lādētājs un turētājs, vai visa IQOS 3 MULTI ierīce). 

  • Ja Tev ir tikai viena divdaļīgas IQOS ierīces daļa (portatīvais lādētājs vai turētājs), Tu, diemžēl, nevari piedalīties Apmaiņas programmā. 

  • Tev nav jāatgriež oriģinālie lādēšanas aksesuāri un IQOS iepakojums. Iesakām pirms nodošanas noņemt visus atsevišķi iegādātos IQOS aksesuārus (uzgaļus, ietvarus, vāciņus utt.). 

  • Atlaide tiek piemērota vienreiz – vienai ierīcei, kas reģistrēta personīgajā IQOS kontā. 

  • Lūdzu, ņem vērā, ka atgrieztā vecā ierīce kļūs par Apmaiņas programmas organizatora īpašumu, un tiks nodota tālākai izmantošanai, pārstrādei vai iznīcināšanai. Ja, saistībā ar pirkuma noteikumiem un nosacījumiem, izlemsi atgriezt jauno ierīci, Tu saņemsi atpakaļ samaksāto naudas summu, taču vecā ierīce Tev atgriezta netiks.