Svarīga informācija.

PMI piedāvā dažādus kvalitatīvus, zinātniski pārbaudītus bezdūmu produktus, kas, mūsuprāt, ir labāka alternatīva nekā smēķēšanas turpināšana. Mūsu redzējums ir, ka nākotnē bezdūmu produkti aizvietos cigaretes.

Cigarešu smēķēšana izraisa nopietnas slimības un rada atkarību. Neapšaubāmi, labākais smēķētāju lēmums ir atmest tabakas un nikotīna lietošanu pavisam.

PMI bezdūmu produkti ir paredzēti pilngadīgiem lietotājiem, kuri citādi turpinātu smēķēt vai lietot citus nikotīna produktus.

Mēs nepiedāvājam PMI bezdūmu produktus cilvēkiem, kuri nekad nav lietojuši tabakas vai nikotīna izstrādājumus vai kuri ir pārtraukuši lietot tabakas un nikotīna izstrādājumus. Mūsu bezdūmu produkti nav alternatīva smēķēšanas atmešanai un tie nav paredzēti arī kā palīglīdzekļi smēķēšanas atmešanai.

Nepilngadīgie nedrīkst lietot tabaku vai nikotīnu nekādā veidā.

Drošības brīdinājumi un instrukcijas.

Tabaka un nikotīns

Karsējamās tabakas produkti satur nikotīnu, kas izraisa atkarību.

IQOS un karsējamās tabakas izstrādājumi nav bez riska. Labākais veids, kā samazināt ar tabaku saistītos veselības riskus, ir pilnībā atmest tabakas un nikotīna lietošanu.

Daži IQOS un karsējamās tabakas izstrādājumu lietotāji ziņoja par sāpēm vēderā, sāpēm krūtīs, aizrīšanās sajūtu, klepu, apgrūtinātu elpošanu, reiboni, sausu muti, sausu kaklu, iekaisušām smaganām, galvassāpēm, savārgumu, aizliktu degunu, sliktu dūšu, mutes kairinājumu, sirdsklauvēm, rīkles kairinājumu un vemšanu. Apturiet IQOS un karsējamās tabakas lietošanu un nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību, ja jūs piedzīvojat jebkādu no augstāk uzrakstītajiem simptomiem, jo tie var norādīt uz nopietnu alerģisku reakciju. Jūs varat ziņot par jebkādu nelabvēlīgu pieredzi vai gadījumu, tieši sazinoties IQOS zvanu centru. Ziņojot par nelabvēlīgām pieredzēm vai gadījumiem, jūs varat palīdzēt nodrošināt vairāk informācijas par šī produkta drošību.

Nikotīnu saturošus produktus nedrīkst lietot cilvēki, kuri ir piedzīvojuši vai ir ar sirds slimību risku, diabētu, epilepsiju vai krampjiem.

Nikotīnu saturošus produktus nedrīkst lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā. Ja esi grūtniece, baro bērnu ar krūti vai pastāv aizdomas, ka esi stāvoklī, Tev vajadzētu pilnībā atteikties no tabakas un nikotīna lietošanas.

Smēķēšanas pārtraukšana vai pāreja uz IQOS un karsējamās tabakas izstrādājumiem vai citiem nikotīnu saturošiem izstrādājumiem var pieprasīt dažu medikamentu (piemēram, teofilīna, klozapīna, ropinirola) dozu pielāgošanu.

Ja Tev ir bažas, vai, ņemot vērā savu veselības stāvokli, vari lietot IQOS un karsējamās tabakas produktus, konsultējies ar medicīnas darbiniekiem.

Ekskluzīva karsējamās tabakas izstrādājumu izmantošana

Nikotīns ir dabiska sastāvdaļa tabakā, kas tiek izmantota tabakas vienībās.

Nikotīns izraisa atkarību un var būt par iemeslu blakusparādībām, kuras ir līdzīgas tām, kas ir saistītas ar citiem nikotīnu saturošiem izstrādājumiem, piemēram, galvassāpes, slikta dūša vai rīkles kairināšana. Ja rodas šie simptomi, pārtrauciet lietot IQOS un konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

IQOS nav paredzēts cilvēkiem, kuriem ir sirdsdarbības traucējumi vai diabēts.

IQOS nedrīkst lietot grūtniecības vai barošanas ar krūti laikā.

Ja esi grūtniece, baro bērnu ar krūti vai ir aizdomas, ka varētu būt grūtniecība, ir pilnībā jāatmet tabakas un nikotīna lietošana un jākonsultējas ar veselības aprūpes speciālistu.

Pirms produkta lietošanas lietotājiem jāizlasa visi drošības brīdinājumi un instrukcijas, kas satur svarīgu drošības informāciju par produkta lietošanu.

par IQOS 2.4+ par IQOS 3 par IQOS 3 MULTI par IQOS 3 DUO Vairāk svarīgas informācijas lasi BUJ sadaļā šeit.