VEEV NOW - biežāk uzdotie jautājumi

VEEV NOW ir vienreiz lietojama e-cigarete. Tai ir gaumīgs dizains un augstas kvalitātes alumīnija korpuss. VEEV NOW nav nepieciešama uzturēšana - tīrīšana, uzlāde vai uzpilde. Pieejami 10 dažādi varianti - Klasiskā un Atvēsinošā aromātu līnija. Klasiskās līnijas ierīces ir tumši pelēkā krāsā, un nodrošina sabalansētu aromātu, savukārt Atvēsinošās līnijas ierīces ir sudraba krāsā, un nodrošina intensīvāku un saldāku garšu. VEEV NOW nodrošina līdz pat 500 ieelpu* . 

*Aprēķins nesen ražotam produktam, balstoties uz 1 sekundi ilgām ieelpām. Ieelpu skaits var atšķirties atkarībā no izmantošanas.

VEEV NOW ir vienreiz lietojama e-cigarete.

VEEV ONE ir vairākkārt lietojama e-cigarete ar maināmām kapsulām. Tā darbojas ar Compact Ceramic karsēšanas tehnoloģiju. Tiek nodrošināta vienmērīga pieredze ar zemu e-šķidruma noteikšanas sistēmu, kas veidota, lai nerastos deguma garša.

Gan VEEV NOW, gan VEEV ONE ir e-cigaretes, kuru pamatā ir apjomīgi pētījumi, tajā skaitā veipošanas attīstības izpēte. Tās izdala par 99% mazāk kaitīgu ķīmisko vielu, salīdzinot ar cigaretēm*. Tas nenozīmē riska samazinājumu par 99%. VEEV produkti nav bez riska.

*Avots: Vidējais kaitīgo ķīmisko vielu samazinājums (izņemot nikotīnu), salīdzinājumā ar izpētes cigaretes dūmiem. Svarīgo informāciju skaties vietnē veev-vape.com

Kā sagatavot VEEV NOW:
• Izpako savu jauno VEEV ONE ierīci.
• Noņem augšējo silikona uzgali.
• Turi brīvas sānos esošās gaisa plūsmas atveres.

Kā lietot:
• Sāc ieelpot: ierīce, pateicoties ar ieelpu aktivizējamai tehnoloģijai, sāks darboties automātiski - bez jebkādu pogu nospiešanas. 
• Ieelpas laikā ieslēgsies LED gaismiņa, lai norādītu, ka ierīce darbojas. 
• Kad gaismas indikators nomirgo 10 reizes un izslēdzas, Tavai ierīcei ir tukša baterija.

Kā izslēgt VEEV NOW:
• Kad vēlies pārtraukt procesu, vienkārši pārstāj veikt ieelpas - ierīce izslēgsies automātiski. 
• Nav nepieciešamības ļaut tai atdzist, vari novietot to paredzētajā vietā un turpināt savas dienas gaitas.
• Ja Tava VEEV NOW ir pilnībā pārstājusi darboties (piemēram, LED neieslēdzas, kas nozīmē, ka baterija ir tukša)

Nē, nevari, jo VEEV NOW ir radīta, lai būtu vienkārša un ērti lietojama. Ierīce nav paredzēta lietošanai ar maināmām kapsulām.

Katrā VEEV NOW ierīcē ir 2 ml augstas kvalitātes e-šķidruma un iepriekš uzlādēta, ISO sertificēta 280 mAh Li-ion baterija. Nesen ražota ierīce nodrošina līdz 500 ieelpu, pamatojoties uz nesen ražota produkta baterijas kapacitāti un 1 sekundi ilgām ieelpām. Ieelpu skaits var atšķirties atkarībā no izmantošanas.

VEEV NOW ir radīta vienkāršai un ērtai lietošanai. Šī iemesla dēļ nav nepieciešama nekāda uzturēšana - ne tīrīšana, ne lādēšana, ne uzpilde. 
Taču, ja nepieciešams, vari ar sausu drānu notīrīt iemuti.

VEEV NOW ierīcē ir iepriekš uzlādēta, ISO sertificēta baterija (280 mAh). Vienkārša LED apgaismojuma sistēma parāda baterijas līmeni. LED iedegsies lietošanas laikā, lai parādītu, ka ierīce darbojas. Gaisma iedegsies ieelpu laikā.

Kad gaisma nomirgo 10 reižu un pēc tam izslēdzas, un/vai tad, kad LED vairs neieslēdzas, Tavai VEEV NOW ierīcei ir tukša baterija. 

Vienkārša LED apgaismojuma sistēma parāda baterijas līmeni. LED iedegsies lietošanas laikā, lai parādītu, ka ierīce darbojas. Gaisma iedegsies ieelpu laikā. 
• Ierīce ir ieslēgta: LED ieslēgsies ieelpu laikā, lai norādītu, ka ierīce darbojas.
• Baterija ir tukša: LED nomirgos 10 reižu un izslēgsies.
• Baterija ir tukša: LED neieslēdzas.
• Ierīces kļūda: LED gaisma nomirgo divreiz.
• Ierīces kļūda: vai LED ieslēdzas ieelpu laikā, bet nav, ko ieelpot. Jāmaina ierīce.

Ja Tava ierīce nedarbojas, tas var būt saistīts ar kādu no zemāk minētajiem iemesliem, kuru gadījumā Tev nāksies iegādāties jaunu ierīci: 
• Baterija ir tukša: LED neieslēdzas.
• Ierīces kļūda: LED gaisma nomirgo divreiz.
• Ierīces kļūda: vai LED ieslēdzas ieelpu laikā, bet nav, ko ieelpot. 
Pēc izlietošanas VEEV NOW ierīces nedrīkst izmest sadzīves atkritumos. Noteiktas VEEV NOW ierīču sastāvdaļas var tikt pārstrādātas. Atgriez savu izlietoto VEEV NOW ierīci un mēs par tās utilizāciju parūpēsimies atbildīgi.

Uzglabāt sausā vietā ar labu ventilāciju, temperatūrā starp 0°C un 40°C.
Ja temperatūra ir ārpus šī diapazona, visas ierīces LED divreiz nomirgos baltā krāsā un izslēgsies. Nav nepieciešams mainīt ierīci. Vienkārši pārvieto ierīci uz vietu ar norādīto temperatūru.

Tu nedrīksti tās izmest sadzīves atkritumos. Lai samazinātu VEEV produktu ietekmi uz vidi, aicinām tos savākt un nogādāt atpakaļ IQOS veikalos, lai mūsu pārstrādes partneris varētu tos pārstrādāt. Atnesot 5 VEEV NOW ierīces, varēsi segt 2,50 EUR no jauna VEEV produkta cenas, ja to iegādāsies izlietoto ierīču atgriešanas brīdī IQOS veikalā. 
Vari arī tās izmest jebkurā citā tirdzniecības vietā, tam paredzētā kastē.

VEEV NOW ierīcēs ir 2 ml augstas kvalitātes e-šķidruma, kura sastāvā ir 1.8% nikotīna.

Pagaidām visās VEEV NOW ierīcēs ir nikotīns.

VEEV NOW ierīcēm ir iepriekš uzlādēta baterija augstas kvalitātes alumīnija korpusā, tāpēc uzlāde nav nepieciešama.

VEEV NOW vienreiz lietojamām elektroniskajām cigaretēm ir pieejami 10 varianti - Klasiskā un Atvēsinošā aromātu līnija. Klasiskās līnijas ierīces ir tumši pelēkā krāsā, un piedāvā 5 sabalansētus aromātus: Coral Pink, Mauve, Summer, Red, Turquoise. Savukārt Atvēsinošās līnijas ierīces ir sudraba krāsā, un piedāvā 5 intensīvākus un saldākus aromātus: Gold Wave, Amber Wave, Indiblue Wave, Purple Wave, Red Wave.

Vai Tev ir kādi jautājumi?

Ir vairāki veidi, kā Tu vari ar mums sazināties.
discover_iqos.section.have_any_questions.block.image_alt

E-pasts

Uzraksti e-pastu uz
jaunumi@iqos.lv

discover_iqos.section.have_any_questions.block.image_alt

Veikali

Atrodi tuvāko veikalu

discover_iqos.section.have_any_questions.block.image_alt

Tālrunis

Zvani mums pa tālruni
800 200 90

Piesakies VEEV jaunumiem.

Ja Tu lieto VEEV, mums ir jaunumi, kas varētu Tev noderēt! Atstāj savus kontaktus, lai varam ar Tevi sazināties.

Izvēlies abus, ja Tev ir abas ierīces un vēlies saņemt jaunumus par abām ierīcēm!