Ar ko karsējamās tabakas izstrādājumi atšķiras no e-cigaretēm?

Šodien par „tvaicēšanu“ (angliski vape) dzirdam gandrīz dienu. Tirgū parādoties aizvien vairāk alternatīvu smēķēšanai, ir vērts painteresēties, ar ko elektroniskās cigaretes atšķiras no tabakas karsēšanas ierīcēm.

Vai zini, kā notiek „tvaicēšana“ un saproti e-cigarešu un karsējamās tabakas ierīču darbības principus? Pārbaudi savas zināšanas, iepazīstoties ar tālāk esošo informāciju. Aicinām noskatīties arī informatīvo video.

Elektroniskās cigaretes un „tvaicēšana“ – kas tas ir?

Sāksim ar elektroniskajām cigaretēm. Šī ierīce sastāv no kasetes, kas pildīta ar šķidrumu, karsēšanas elementa un baterijas. E-cigaretes karsē speciālu šķidrumu, kura sastāvā visbiežāk ir nikotīns, pārvērš to par tvaikiem, kas tiek ieelpoti kā aerosols. No šī procesa ir radies „tvaicēšanas“ nosaukums (angļu vārds “to vape” nozīmē 'tvaicēt'). Vairums elektronisko cigarešu pēc izskata atgādina tradicionālās cigaretes, taču tajā izmantotā šķidruma sastāvā nav tabakas.

Kā darbojas karsējamās tabakas ierīces?

Savukārt karsējamās tabakas ierīces darbojas tieši tā, kā liecina to nosaukums. Tās uzkarsē tabaku līdz 350 °C tā, lai izdalītos nikotīns, bet tabaka nedegtu. Karstuma līmenis šajās ierīcēs tiek precīzi regulēts, tāpēc salīdzinājumā ar tradicionālajām cigaretēm, tās izdala mazāk kaitīgu un potenciāli kaitīgu ķīmisko vielu*. Tomēr precīzs izdalīto vielu daudzums ir atkarīgs no konkrētās karsējamās tabakas ierīces.

*Svarīga informācija: tas nenozīmē, ka karsējamās tabakas izstrādājumu lietošana nerada risku. Tabakā esošais nikotīns izraisa atkarību.

Noskaties īsu informatīvo video

Šis stāsts palīdzēs labāk saprast ierīču atšķirības. Noskaties video, lai uzzinātu vairāk.

Vēlies uzzināt vairāk par IQOS tabakas karsēšanas ierīcēm? Vairāk informācija meklē ŠEIT.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!