Mīti par karsējamās tabakas vienībām: kāds ir to filtra sastāvs?

IQOS kopā ar karsējamās tabakas vienībām ir labāka alternatīva smēķēšanai. Apgalvojums, ka karsējamās tabakas vienību filtri kūst un izjūk, nav pareizs. Ļauj mums paskaidrot, kāpēc.

Ražots no kukurūzas, dabiski sadalās

Tā daļa filtra, par kuru mēs stāstām šajā rakstā, ir ražota no augu valsts izcelsmes materiāla – kukurūzas izejvielām, kas sadalās pilnīgi dabiskā veidā. Filtra ražošanas procesā kukurūzas masa tiek sadalīta plānās plāksnēs un pēc tam gofrēta tādā formā, lai pakāpeniski dzesētu ieelpoto tvaiku. Tāpēc šī materiāla galvenā loma ir aerosola dzesēšana un potenciāli kaitīgo ķīmisko vielu absorbcija.

Kāpēc filtrs izmainās pēc lietošanas?

IQOS lietotāji noteikti ir pamanījuši, ka karsēšanas cikla beigās mainās filtra krāsa un tekstūra. Tas ir dabīgs process. Lietošanas laikā kukurūzas molekulas sākumā tiek pakļautas siltā aerosola iedarbībai. Tas iziet cauri filtram, atdzesē tvaiku un samazina liekā šķidruma daudzumu. Šī procesa ietekmē, filtra krāsa un tekstūra mainās, tiklīdz karsēšanas cikls ir galā.

Galvenie fakti

Tā kā IQOS karsējamās tabakas tehnoloģija nevis sadedzina, bet karsē tabaku, pilnīga pāreja uz IQOS rada mazāku risku Tavai veselībai, nekā cigarešu smēķēšanas turpināšana.* Galvenie fakti par karsējamās tabakas vienību filtru:

  • izgatavots no kukurūzas izejvielām;
  • bioloģiski noārdāms;
  • spēj aizturēt dažas toksiskas vielas.

Noskaties īsu video stāstu

Vēlies uzzināt vairāk par karsējamās tabakas vienību filtru? Tad noskaties šo īso video.

Vai tev ir vēl jautājumi par IQOS? Nepieciešama palīdzība? Ienāc  IQOS Atbalsta sadaļā!

Svarīga informācija: IQOS lietošana nav bez riska un satur nikotīnu, kas izraisa atkarību.

*Pamatojoties uz pieejamo pierādījumu kopumu, salīdzinot IQOS lietošanu ar parasto cigarešu smēķēšanas turpināšanu.