karsēšana_visaptveroša_lil_SOLID_ekonomiska_vienkārša

Atklāj jauno lil SOLID 2.0, ar ko iepazīstina IQOS

Atklāj lil SOLID 2.0 funkcijas. Tā ir jauna tabakas karsēšanas ierīce, ar kuru iepazīstina IQOS.

Kompakti, vienkārši, gudri! To visu un vēl vairāk apvieno visaptverošā lil SOLID 2.0 – jauna, vienkārši lietojama tabakas karsēšanas ierīce, ar ko iepazīstina IQOS. Tā nodrošina līdz pat 25 lietošanas reizēm bez atkārtotas uzlādes* un līdz pat 3 secīgām lietošanas reizēm. Ierīce izdala vidēji par 95% mazāk kaitīgu ķīmisko vielu, salīdzinot ar cigaretēm.** Tas nenozīmē riska samazinājumu par 95%.

lil SOLID 2.0 ir pieejama IQOS veikalos visā Latvijā un iqos.com par pievilcīgu cenu – 19 EUR.

lil SOLID 2.0. Kas tajā tik īpašs?

lil SOLID 2.0 ir uzticama, izturīga un vienkārši lietojama ierīce. Tajā tiek izmantota adatas veida karsēšanas tehnoloģija, kas ar izturīga tērauda uzgaļa palīdzību karsē tabakas vienību no iekšienes. Šī tehnoloģija ļauj vienmērīgi karsēt tabaku, nevis dedzināt to. Tas nozīmē, ka nav pelnu un dūmu, kā arī ir mazāk nepatīkama aromāta, nekā no cigaretēm. lil SOLID 2.0 ir vienkārši iztīrīt un vislabākais ir tas, ka ierīce ir viendaļīga!

Rūpes par ierīci: ātri un vienkārši

Lai nodrošinātu vienmērīgu pieredzi, lil SOLID 2.0 ir regulāri jātīra. Tas ir vienkārši izdarāms, noņemot uzgali un iztīrot to ar duālo tīrītāju, kam ir divas puses – tīrīšanas slotiņa un tīrīšanas birstīte. Ja tīrītājs kādā brīdī nav pieejams, lil SOLID 2.0 piedāvā papildu risinājumu – tīrīšanu ar karstumu, kas aizņem vien dažas sekundes.

Gatavs sākt savu piedzīvojumu ar lil SOLID 2.0? Ierīce pieejama divās krāsās: Stone Grey un Cosmic Blue. Izvēlies savu un iegādājies to šeit.

 

* Atkarīgs no baterijas nolietojuma un lietošanas apstākļiem.

**Avots: Vidējais kaitīgo ķīmisko vielu samazinājums (izņemot nikotīnu), salīdzinājumā ar izpētes cigaretes dūmiem. Vairāk svarīgas informācijas meklē IQOS.com.