Paziņojums par sīkdatnēm

Paziņojums par sīkdatnēm

Spēkā no 2018. gada 11. janvāra

Philip Morris International, Inc. ir Philip Morris Latvia (šīs vietnes operatora) mātes uzņēmums, kā arī mātes uzņēmums daudziem citiem tiešiem vai netiešiem meitas uzņēmumiem visā pasaulē, kas kopā saukti Philip Morris International vai PMI (vai, kā piemēroti kontekstā, “mēs” “mūs” vai “mūsu”).

Šajā Paziņojumā par sīkdatnēm aprakstīts tas, kā mēs savā interneta vietnē izmantojam sīkdatnes un tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai noteiktu informāciju par apmeklētājiem vāktu automātiski. Tajā paskaidrots arī tas, kā Jūs varat akceptēt vai atteikties no mūsu piedāvātajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek ievietotas Jūsu datorā, kad apmeklējat interneta vietni. Interneta vietņu īpašnieki plaši izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu savu interneta vietņu darbību vai efektīvāku to darbību, kā arī lai nodrošinātu atskaišu informāciju. 

Interneta vietnes īpašnieka (šajā gadījumā PMI) uzstādītās sīkdatnes sauc par “pirmās puses sīkdatnēm". Sīkdatnes, ko uzstādījušas personas, kas nav interneta vietnes īpašnieks, sauc par “trešo personu sīkdatnēm”. Trešo personu sīkdatnes dod iespēju interneta vietnē vai caur to nodrošināt trešo personu iezīmes vai funkcionalitāti (piemēram, analītiku). Personas, kas uzstāda šīs trešo personu sīkdatnes, var atpazīt Jūs datoru gan tad, kad tas apmeklē attiecīgo interneta vietni, gan arī tad, kad tas apmeklē noteiktas citas interneta vietnes. 

Kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vāktu noteiktu informāciju par mūsu interneta vietnes apmeklētājiem. Tās var būt ziņas par viņu datora IP adresi, pārlūka veidu un ekrāna izšķirtspēju, kā arī noteikta analītiskā informācija (piemēram, kuras lapas viņi apmeklējuši un cik ilgi) vai preferences informācija (piemēram, viņu valodas izvēle).

Šī informācija dod mums iespēju saprast kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta vietni un nodrošināt tiem uzlabotu interneta vietnes funkcionalitāti. Tomēr tā tiek vākta tādā veidā, kas neļauj PMI noteikt tās apmeklētāju faktisko identitāti, ja vien viņi labprātīgi neizvēlas to norādīt.

Caur mūsu interneta vietni piedāvātās sīkdatnes un to mērķi ir aprakstīti zemāk esošajā tabulā.

Kā es varu kontrolēt sīkdatnes?

Jums ir tiesības izlemt vai akceptēt sīkdatnes vai tās noraidīt. Izvēli varat izdarīt, sekojot norādījumiem vai klikšķinot uz attiecīgajām atrakstīšanās saitēm zemāk esošajā tabulā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja izvēlaties noraidīt sīkdatnes, tas var ietekmēt zināmu mūsu interneta vietnes funkcionalitāti.

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes veids Sīkdatnes mērķis Kurās interneta vietnes daļās sīkdatne tiek izmantota? Kāda informācija tiek vākta? Kas redz informāciju, kuru sīkdatne nosūta no Jūsu pārlūka? Kā es varu atrakstīties?
Vecuma ierobežojumi Funkcionalitāte Sniedziet tikai informāciju, kas pamatojas uz jūsu vecumu Apstiprinājums, ka jums ir 18 vai vairāk gadu. tikai mēs mainiet savus sīkdatņu iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā (dažādām pārlūkprogrammām šīs iespējas var būt atšķirīgas – lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet pārlūkprogrammas izvēlni “Palīdzība”)
Google analītika (to ir vairākas un tās darbojas kopā) Analītika Šīs nodrošina anonīmus ziņojumus (līdz pat Jūsu pilsētas vai apvidus līmenim) par vietnes lietošanu Visur, izņemot tajās “Karjeras” lapās, kuras potenciālie kandidāti izmanto savu datu nosūtīšanai mums Jūsu IP adrese un veids, kā izmantojat vai pārvietojaties pa vietni. Mēs izmantojam “anonymiseIP”, kas nozīmē, ka pirms jebkādas apstrādes veikšanas Google maina Jūsu IP adresi, lai nebūtu iespējams identificēt Jūs. Ziņojumi tiek gatavoti tikai no šī brīža. Google (kas nosūta mums anonīmus ziņojumus) Izmainiet sīkdatņu uzstādījumus savā interneta pārlūkā (dažādiem pārlūkiem kārtība atšķiras – sīkāku informāciju meklējiet sava pārlūka palīdzības izvēlnē) vai lejupielādējiet un instalējiet Google analytics opt-out browser add-on, kas pieejams Google atrakstīšanās vietnē


Vai Jūs piegādājat mērķa reklāmas?

Nē. Pašlaik mēs caur savu interneta vietni nepiegādājam nekādas sīkdatnes mērķa reklāmas nolūkiem, nedz arī ļaujam kādai trešajai personai to darīt.

Vai jūs izmantojat Google analītiku vai citas interneta vietnes analītikas rīkus?

Šajā interneta vietnē tiek izmantota Google Analytics – interneta analītika, ko nodrošina Google, Inc. (“Google”). Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu interneta vietnei analizēt to, kā lietotāji izmanto vietni. Informācija par to, kā Jūs izmantojat interneta vietni, kuru ģenerē sīkdatne (ieskaitot Jūsu IP adresi), tiks nosūtīta Google uz ASV. Neatkarīgi no tā, no kurienes ir IP adrese (Eiropas Savienības dalībvalsts, citas Eiropas Ekonomiskās Zonas līguma dalībvalsts vai citurienes), Google padara anonīmu IP adreses pēdējo oktetu (IPv4 adresēm) vai pēdējos 80 bitus (IPv6 adresēm) (process, kas zināms kā “IP maskēšana”). Google to dara, jo mēs esam aktivizējuši tā “anonymizeIP” sistēmu attiecībā uz visām valstīm. Visbeidzot, Google saglabā anonimizētos datus uz serveriem ASV. Google mūsu vārdā izmanto šo informāciju, lai novērtētu kā Jūs izmantojat interneta vietni, apkopotu ziņojumus mums par interneta vietnes aktivitāti un sniegtu mums citus ar interneta vietnes aktivitāti un interneta lietošanu saistītus pakalpojumus. Google nesaistīs Jūsu IP adrese ar jebkādiem citiem datiem, kas ir viņu rīcībā.

Kā paskaidrots tabulā iepriekš, Jūs varat liegt Google vākt un izmantot datus (sīkdatnes un IP adreses), lejupielādējot un instalējot pārlūka spraudni šeit .

Sekojiet šīm saitēm, lai saņemtu vairāk informācijas par noteikumiem Google analītikas lietošanai no mūsu pusesinformāciju, kādu Google sniedz par datu konfidencialitāti un drošību , un Google datu konfidencialitātes paziņojumu .

 

Vai interneta vietnes apmeklējumu reģistrēšanai jūs izmantojat jebkādas tehnoloģijas, kas nav balstītas uz sīkdatnēm (tādas kā Interneta bākas, LSO u.c.)?

Nē. Lai vāktu informāciju par mūsu interneta vietnes apmeklētajiem, mēs pašlaik izmantojam tikai iepriekš aprakstītās sīkdatnes.

 

Kur es varu saņemt papildu informāciju?

Ja Jums ir jautājumi vai komentāri par mūsu Paziņojumu par sīkdatnēm, sazinieties ar mums elektroniski – info@infolatvija.lv rakstot mums uz adresi:

SIA PHILIP MORRIS LATVIA
Pulkveža Brieža iela 21-6, Rīga, LV1011