Atpakaļ

IQOS 3 duo pamatprincipi

Kā lietot IQOS 3 DUO

 1. Nospied IQOS 3 DUO portatīvā lādētāja pogu, lai pārbaudītu baterijas uzlādes līmeni. Ja tā ir izlādējusies, pievieno ierīci elektriskajai kontraktrozetei, izmantojot oriģinālo IQOS jaudas adapteri un kabeli.
 2. Lai ieslēgtu vai izslēgtu IQOS 3 DUO portatīvo lādētāju, uz četrām sekundēm nospied pogu augšpusē. Pārbaudi IQOS turētāja statusa indikatorus, lai noskaidrotu baterijas uzlādes līmeni. Divi iedegti indikatori nozīmē, ka turētājs ir uzlādēts un to var lietot divas reizes. Viens iedegts indikators nozīmē vienu lietošanas reizi. Ja neiedegas neviens indikators, ir laiks uzlādēt turētāju.
 3. Lai lietotu IQOS 3 DUO turētāju, uzmanīgi ievieto karsējamās tabakas vienību. Negrozi to. Tā darot, rodas asmens salaušanas risks. Pēc tabakas vienības ievietošanas nospied un turi turētāja pogu. Tu sajutīsi vibrāciju, un indikatori lēni pulsēs. Tas nozīmē, ka turētājs drīz būs gatavs lietošanai. Ja sajūti divas vibrācijas un abi statusa indikatori deg stabili, tātad turētājs ir gatavs lietošanai.
 4. Ja Tu vēlreiz sajūti divas vibrācijas, IQOS lietošanas laiks tūlīt beigsies. Bīdot atver IQOS 3 DUO turētāju, izņem tabakas vienību un aizver turētāja uzgali. Piespied turētāja pogu, lai redzētu ierīces statusu. Atceries, ka viens iedegts indikators nozīmē, ka vēl atlikusi viena lietošanas reize. Vari to izmantot vēl vienu reizi vai ievietot turētāju lādētājā.
 5. Kad IQOS 3 DUO turētājs ir lādētājā, apskati indikatoru lādētāja augšpusē. Kad tas mirgo, notiek turētāja uzlāde. Kad abi indikatori ir iedegušies, turētājs ir gatavs lietošanai.

Kā uzlādēt IQOS 3 DUO

 1. Nospied IQOS 3 DUO portatīvā lādētāja pogu, lai pārbaudītu baterijas uzlādes līmeni. Mirgojošs indikators lādētāja augšpusē norāda uz zemu uzlādes līmeni. Pievieno IQOS 3 DUO portatīvo lādētāju elektriskajai kontraktrozetei, izmantojot oriģinālo IQOS jaudas adapteri un kabeli. Tagad mirgojošais indikators norāda, ka notiek baterijas uzlāde. Kad deg visas statusa joslas, tas nozīmē, ka baterija ir pilnībā uzlādējusies un ir izmantojama līdz 20 lietošanas reizēm.
 2. Pārbaudi IQOS 3 DUO turētāja statusa indikatorus. Divi iedegti indikatori nozīmē, ka turētājs ir pilnībā uzlādēts un to varat lietot divas reizes. 1 iedegts indikators nozīmē, ka ir atlikusi 1 lietošanas reize. Ja neiedegas neviens indikators, ir laiks uzlādēt turētāju.
 3. Pabīdot IQOS 3 DUO turētāja uzgali, izņemiet tabakas vienību, pēc tam pabīdi uzgali uz leju, lai to aizvērtu. Ievieto IQOS 3 DUO turētāju lādētājā. Pārbaudi divus mazos indikatorus lādētāja augšdaļā. Ja tie mirgo, tas nozīmē, ka notiek IQOS 3 DUO turētāja uzlāde. Ja tie deg stabili, tas nozīmē, ka IQOS 3 DUO ir gatavs lietošanai.

Kā tīrīt IQOS 3 DUO

Tīri IQOS regulāri, lai nodrošinātu optimālu ierīces darbību.

 1. Tīrīšanas laikā netiek izmantots šķidrums. Kad IQOS 3 DUO turētājs ir atdzisis – vismaz 30 sekundes pēc pēdējās lietošanas reizes –, var noņemt uzgali un sākt tīrīšanu.
 2. Noņem uzgali no IQOS 3 DUO turētāja un viegli pakrati turētāju, lai atbrīvotos no tabakas paliekām. Pārbaudi, vai tīrītājs ir labā stāvoklī. Uzliec tīrītāju uz turētāja un pagrozi to divas vai trīs reizes. Pēc tam uzmanīgi noņem tīrītāju.
 3. Reizēm lieto arī IQOS tīrīšanas irbuli, lai iztīrītu IQOS 3 DUO turētāju iekšpusi. Atceries, ka tīrīšanas laikā nedrīkst pieskarties asmenim. Izmantojot tīrīšanas irbuļus, iztīri arī turētāja uzgali.

Ir radušās kādas problēmas?

Esam šeit, lai palīdzētu novērst problēmas ar IQOS 3 DUO. Jebkurā gadījumā Tu vari arī pats noteikt radušos problēmu.

Problēmu novēršana

Vai Tev joprojām ir jautājumi par IQOS?

Esam gatavi palīdzēt dažādos veidos

IQOS Live Chat
Sazinies ar IQOS ekspertu tiešsaistē. Mēs atbildēsim dažu minūšu laikā. Darba laiks: I-V 08:00 - 22:00, VI-VII 09:00 - 20:00. Tiešsaiste/bezsaiste
IQOS Facebook lapa
Apmeklē mūsu IQOS lapu – IQOS Latvija - vietnē Facebook un sazinies ar mums. Mēs atbildēsim dažu minūšu laikā. Darba laiks: I-V 08:00 - 22:00, VI-VII 09:00 - 20:00
IQOS atbalsts pa tālruni
Nepieciešams IQOS eksperta padoms? Zvani mums pa tālruni 80020090. Darba laiks: I-V 08:00 - 22:00, VI-VII 09:00 - 20:00
2020. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.