IQOS 3 alumīnija vāciņi: jaunas izsmalcinātas krāsas

Līdz ar jauno IQOS 3 DUO ierīci, tiek papildināts aksesuāru sortiments. Alumīnija vāciņu kolekcijai ir piešķirtas izsmalcinātas krāsas: Brilliant Gold Satin, Velvet Grey Satin, Warm White Satin un Warm Copper Satin. Visas šīs krāsas tika rūpīgi izvēlētas, lai akcentētu alumīnija dabīgo krāšņumu. Jaunie vāciņi ir saderīgi ar IQOS 3 DUO un IQOS 3 portatīvajiem lādētājiem.

Ierastā ierīce, jaunas sajūtas

IQOS ir zinātnes un tehnoloģiju sintēze. Šī ierīce tika radīta ar mērķi piedāvāt alternatīvu risinājumu tradicionālai smēķēšanai. Plaša materiālu izvēle, dizaina un krāsu variācijas padara IQOS par patiesi personalizētu ierīci, piešķirot īpašu pieskārienu Tavam stilam.

Iedomājies savu IQOS ierīci papildinātu ar augstas kvalitātes, perfekti pieskaņotām matēta alumīnija detaļām. Nekādu fundamentālu izmaiņu, tikai nedaudz vairāk stila un dizaina.

Izmēģini IQOS aksesuārus

Nav svarīgi, vai krāsas palīdz Tev uzsvērt savu uzskatu vai vienkārši akcentēt stilu – Tu vari to parādīt ar jauniem un vienkārši maināmiem IQOS 3 vāciņiem. Apskaties e-veikalā vai ienāc tuvākajā IQOS veikalā un izvēlies īsto krāsu savas ierīces pilnveidošanai!

IQOS aksesuāri nav domāti tikai stilam. Maciņi un uzmavas ir ideāls risinājums Tava IQOS pasargāšanai no vides negatīvās ietekmes. Krāsainie uzgaļi un klipši palīdzēs Tev izcelties no IQOS lietotāju pūļa un viegli atpazīt savu ierīci. Izveido savu IQOS ierīci pats!

Uzzini vairāk arī par jauno IQOS 3 DUO.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!